Veljkovićev Verder izvukao bod u sudijskoj nadoknadi

25.11.2018

18:22

U 12. kolu nemačke Bundeslige Frajburg je na svom Švarcvald stadionu remizirao 1:1 (1:0) sa Verderom i nastavio niz od četiri meča bez pobede.

Ilustracija: Foto

Domaći crno-beli su poveli u 42. minutu golom Luke Valdšmita iz jedanaesterca, pošto je Moisander rukom izblokirao udarac domaćih u šesnaestercu.

Ipak, Verder je u samom finišu susreta uspeo da stigne do izjednačenja, a junak gostiju iz Bremena bio je Šveđanin Ludvig Augustinson, koji je u 92. minutu nakon kornera bio najsnalažljiviji u petercu Frajburga i jakim udarcem "zakucao" loptu u mrežu Aleksandera Švolova.

Svih 90 minuta u timu Verdera odigrao je srpski reprezentativac Miloš Veljković.