Šest komada Partizana: Golman Vranja kiksom pokrenuo crno-bele

25.11.2018

17:50

Fudbaleri Partizana su pobedom nad Dinamom iz Vranja zatvorili 17. kolo Super lige Srbije.

FK Partizan

Gosti su pružili dostojan otpor crno-belima, sve dok golam Đurić nije kiksnuo u 37. minutu.

Slobodni udarac Danila Pantića je završio u mreži golmana Vranja - na kraju je ekipa Bate Mirkovića postigla još pet golova.

Ravnopravno su Pantić i Rikardo raspodelili svoje golove. Gomeš je u 42. minutu pogodio za 2:0, da bi se istim redosledom i u drugih 45. minuta ovaj duo upisao u strelce, dok su Ivanović u 85. minutu i  Nikolić u 90. minutu postavili konačan rezultat.

Dinamo iz Vranja sledeći meč igra 1. decembra protiv Radničkog iz Niša, od 13 časova, dok crno-beli gostuju Mladost isti dan od 15.30.