Milivojevićev Palas siguran: Siti ubedljiv

01.12.2018

17:24

U 14. kolu Premijer lige, Kristal Palas našeg Luke Milivojevića je savladao Barnli sa 2:0. Siti je bio bolji od Bornmuta 3:1, a u terminu od 16 časova odigrano je još tri meča.

FK Kristal Palas

Luka Milivojević je sa kapitenskom trakom proveo ceo meč na terenu, a njegov tim je golovima Džejmsa Mekartura i golčinom Taunsenta upisao tri boda protiv Barnlija.

Silva, Sterling i Gundogan su bili strelci za Mančester siti protiv Bornmuta, čiju "čast" je Vilson spasao pogotkom u 44. minutu.

Njukasl je pretrpeo poraz od Vest Hema. Dva gola Ćićarita, i pogodak Andersona bili su dovoljni za ubedljiv poraz ekipe Rafe Beniteza.

Lester je golovima Vardija i Madisona bio bolji od Votforda.

Hadersvild je poražen od Bringtona na domaćem terenu 1:2. Domaći tim je u prvom minutu poveo preko Jorgensena, Dufi je izjednačio na 1:1 do kraja prvog poluvremena. A tri boda gostima doneo je Andone.