ONI BI U EVROPU: Atalanta preko Udina gazi ka vrhu, Empoli beži od opasne zone!

09.12.2018

15:55

Fudbaleri Atalante upisali su novu pobedu u Seriji A. Ovoga puta na gostovanju u Udinama dovoljan je bio Duvan Zapata koji je sa tri gola rešio pitanje pobednika (1:3).

Fudbaleri Atalante

Tri meča 15. kola italijanske Serije A odigrana u u nekada standardnom nedeljnom terminu od 15 časova. Parma je na "Enio Tradiniju" ugostila poslednjeplasirani Kjevo i na kraju osvijila samo bod. Meč je završen rezultatom 1:1 (0:0) a oba gola postignuta su u drugom poluvremenu.

Goste je u vođstvo doveo Mariuš Stepinski, ali je bod Parmi samo šest minuta nakon pogotka Kjeva doneo Bruno Alveš.

"Fenjeraš" iz Verone imao je poslednjih 15 minuta igrača manje zbog isključenja Depailija, a svih 90 minuta na terenu je proveo srpski internacionalac Ivan Radovanović. Filip Đorđević i Strahinja Tanasijević nisu ulazili u igru.