Naš reprezentativac dao gol za Olimpijakos, ali je drugi Srbin ipak zadovoljniji!

09.12.2018

22:10

U uzbudljivom okršaju u Grčkoj Ksanti je pod vođstvom Milana Rastavca dočekao Olimpijakos i uspeo da izvuče nerešeno - 1:1 (0:0). U ovom duelu su srpski predstavnici imali važnu ulogu, a recimo izjednačujući gol za tim iz Pireja postigao je štoper Jagoš Vuković.

Jagoš Vuković

Domaćin je u prednost stigao u 54. minutu preko Džefrija Sarponga i delovalo je u tom momentu da bi izabranici Milana Rastavca mogli do sva tri boda, ali se sa tim nije usaglasio Jagoš Vuković.

On se u 76. minutu našao na pravom mestu i praktično samo na liniji ubacio loptu u protivničku mrežu posle centaršuta Fortunisa. Veoma bitan pogodak za njega i crveno-bele iz Pireja.