LIGA ŠAMPIONA: Magični Tadić dao dva gola Bajernu, Pogba se brukao, Lion ide dalje

12.12.2018

21:56 >> 20:19

Sve je jasno... Poslednji tim koji je uspeo da se plasira u nokaut fazu Lige šampiona je Lion! Tim iz Francuske je u gostima remizirao protiv Šahtjora (1:1) i prošao dalje. U meču Bajerna i Ajaksa blistao je naš Dušan Tadić!

Šahjtor je ispustio veliku šansu. Trebala im je pobeda, ali... U 22. minutu Morais je pogodio mrežu Francuza. Pretio je Depaj, Lion je imao nekoliko dobrih šansi, ali tek u 65. minutu Fekir je pogodio za 1:1 i nastavak sna u LŠ.

Dušan Tadić nema nameru da stane! U Ajaksu igra u velikom stilu! Pogodio je Srbin dva puta mrežu Bajerna. Poveo je Bajern preko Levandovskog, a u drugom poluvremenu Tadić je golom u 61. minutu svom timu doneo 1:1. Tadić je pogodio i penal za 2:1. Ipak, ovaj lud meč završen je rezultatom 3:3.

Mančester junajted se stvarno bruka... Valensija je raznela Murinjov tim na svom terenu (2:1), a Pol Pogba je uspeo da promaši prazan gol i tako natera svet fudbala da mu se ponovo smeje.

Jedini gol za goste postigao je Rašford.

Nemanja Matić nije igrao na ovom meču.

Juventusu kao da se nije igralo u Bernu... Jang bojs ih je rutinski pobedio na svom terenu (2:1), a dva gola postigao je Oro. Ipak, crno-beli  su ostali prvi u grupi, dok je Junajted  drugi.

Žreb za nokaut fazu Lige šampiona je u ponedeljak!

GRUPA H

Valensija - Mančester junajted 2:1 (1:0)

Jang Bojs - Juventus 2:1 (1:0)

TOK UTAKMICE:

DRUGA POLUVREMENA:

90. miunut - Utakmice su završene

90. minut - Ludo je na meču Bajerna i Ajaksa - 3:3!

84. minut - GOL - Bajern stiže do 2:2!

81. minut - TADIĆ JE PRECIZAN SA BELE TAČKE! Ajaks vodi protiv Bajerna!

80. minut - Dibala je smanjio na 2:1!

68. minut - Oro je ponovo pogodio! Jang Bojsi vode sa 2:0 protiv Juventusa!

65. minut - Sjajan gol Fekira! Lion je izjednačio!

62. minut - Siti vodi! Strelac je Sane!

62. minut - DUŠAN TADIĆ! Srbin je doneo izjednačenje Ajaksu protiv Bajerna.

47. minut - Džons je pogodio svoju mrežu, Valensija vodi 2:0 protiv Mančestera.

46. minut - Utakmice su nastavljene.

PRVA POLUVREMENA:

45. minut - Prva poluvremena su završena!

45. minut - Sane je pogodio, Siti je izjednačio.

28. minut - Jang bojs vodi protiv Juvea! Strelac je bio Oro sa bele tačke.

22. minut - Posle duge akcije, Šahtjor je poveo protiv Liona - Moraiš je strelac!

18. minut - Kramarić je zatresao mrežu Sitija u meču sa Hofenhajmom. I to sa bele tačke.

13. minut - Prvi gol ove večeri postigao je Levandovski u meču Ajaksa i Bajerna za 0:1.

- Početak meča između Šahtjora i Liona je kasnio zbog bakljade.