Lukin gol vredan tri boda: Totenhem do bodova u 91. minutu

15.12.2018

17:26

U 17. kolu Premijer lige, u terminu od 16 časova odigrano je pet utakmica, a najzanimljivije ljubiteljima fudbala u Srbiji može biti pobeda Kristal Palasa s obzirom da je jedini gol na meču postigao Luka Milivojević.

RepublikaFoto: twitter.com/dellderek88
Luka Milivojević

U 39. minutu meča, Srbin se odvažio na udarac sa distance. Lopta mu je sjajno legla, tako da je pogodio mrežu i ispostaviće se pogodio tri boda za Kristal Palas protiv Lestera.

Minimalne pobede, pored Palasa, ostvarili su Totenhem protiv Barnlija (1:0), golom u 91. minutu pogotkom Eriksena, a tri boda Njukaslu doneo je Rondo protiv Hadersvilda.

Vulverhempton je slavio protiv Bornmauta 2:0, a strelci su bili Himenes i Kavalerio.

Najviše golova bilo je na meču Votford i Kardif 3:2.

Domaćini su vodili sa 3:0, da bi za dva minuta gosti smanjili prednost, ali nisu smogli snage za remi.