Darko Lazović prekinuo post posle 19 meseci! Milenkovićeva Fiorentina utišala "San Siro"!

22.12.2018

16:35

Fudbaleri Fiorentine savladali su Milan rezultatom 1:0, dok Đenova bila bolja od Atalante 3:1 uz doprinos srpskog fudbalera Darka Lazovića koji je prekinuo post posle 19 meseci.

Darko Lazović

Konačno, Darko Lazović posle godinu i sedam meseci postigao gol.

Srpski internacionalac Darko Lazović prekinuo je post na utakmici protiv Atalante, postigavši lep pogodak u 67. minutu utakmice. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde dobio je šansu od prvog minuta i opravdao poverenje Ćezarea Prandelija na najbolji način. Njemu je ovo prvi pogodak u sezoni uz koji ima i dve asistencije.

U derbiju Milan je dočekao Fiorentinu koja nema baš najbolje rezultate u poslednjih par meseci, ali na "San Siru" nismo videli lep fudbal. Milan je imao terensku inicijativu, više je stvarao šanse, ali do pobede su došli gosti golom Kijeza.

Napoli je danas imao problem protiv solidne ekipe SPAL-a, ali je na kraju uspeo da pobedi minimalnim rezultatom 1:0.

U meču Empolija i Sampdorije je bilo dosta zanimljivo sa nekoliko preokreta, na kraju 2:3.

Udineze i Frozinone su odigrali bez pobednika, bilo je 1:1