Potvrđeno fudbalsko pravilo: Napolitanci promašili dve šanse, Inter jednu iskoristio i upisao tri boda

26.12.2018

21:50

Stari fudbalski zakon, da kad promašiš šanse, kazna te stigne u 90. minutu, ostvarilo se u derbiju Serije A između Intera i Napolija (1:0).

FK Inter

Gosti iz Napulja su propustili dve neverovatne šanse u samom finišu, u neverici su se gledali igrači Napolija kako lopta nije ušla u mrežu. Iako su imali igrača manje na terenu, zbog isključenja Kulibalija u 81. minutu.

I kazna je stigla! Egzekutor je bio Lautaro Martinez, koji je pobegao odbrani Napolija i postigao gol vredan tri boda za Inter. Napoli je završio meč sa dva igrača manje.