MITAR DOBIO MOĆNU PODRŠKU!

09.01.2019

17:32

Podrška za Aleksandra Mitrovića... Trener Fulama Kaludio Ranijeri čvrsto je stao iza svog napadača.

Fulam je u nedelju uveče ispao iz FA kupa, pošto je u trećem kolu izgubio od četvrtoligaša Oldama sa 2:1. Mitrović je pri rezultatu 1:1 ušao na teren u 84. minutu i nekoliko trenutaka kasnije promašio penal, a gosti su posle samo četiri minuta postigli pobedonosni pogodak.

- Želeo sam da Aleksandar izvede penal. On ih izvodi u našem timu, ali nije imao sreće. Definitivno ga podržavam da izvede naredni penal. Nemam problema sa tim, a nema ni Aleksandar - rekao je Ranijeri, preneli su britanski mediji.

Italijan veruje u našeg asa, jedno je sigurno, Mitar će mu za ovo poverenje vratiti.