ZVEZDIN VALCER PO KIŠI: Nova pobeda na pripremama, pala Austrija!

30.01.2019

15:48

Od tri kontrolne utakmice, koliko su do sada odigrali na celokupnim pripremama, a druga u Turskoj, fudbaleri Crvene zvezde ređaju pobedu za pobedom. Crveno-beli su nadigrali i Austriju iz Beča, a rezultat je bio 3:0.

RepublikaFoto: FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda

Vladan Milojević je u utakmicu ušao sa znatno jačim sastavom nego u prvom meču sa Nordhauzenom (2:0), a to se odrazilo i na rezultat.

Beogradski tim je došao do prednosti preko Bena, koji je pogodio mrežu sa bele tačke u 24. minutu.

Nije vredelo što su protivnici tima iz Ljutice Bogdana imali podršku navijača, a na tribinama je primećen i selektor Austrije Franko Foda.

U drugom poluvremenu još dva gola za Zvezdu, prvo je pogodio Milunović u 47. minutu, a pobedu je potvrdio Babić u 84. minutu meča.

Sledeću proveru fudbаleri Zvezde imаju 2. februаrа protiv Ludogorecа.