NEZAUSTAVLJIV: Mesi jurio, stigao i savladao Sevilju

23.02.2019

17:06 >> 16:43

Polemika da li je najbolji, ili ipak nije(?) traje i trajaće i kada Leo Mesi kaže da mu je dosta profesionalnog fudbala.

Leo Mesi

Ipak, niko ne može da ospori kvalitet Argetinca koji je još jednom potvrdio svoje znanje. Barselona u 25. kolu gostuje Sevilji koja je povela preko Hesusa Navasa u 22. minutu meča, a samo četiri minuta kasnije, sjajno izvlačenje i još bolja egzekucija Mesija. Fenomenalan pogodak!

Domaća ekipa je do kraja prvog poluvremena uspela ponovo da vrati prednost na svoju stranu. Mergado je bio strelac u 42. minutu.

Do kraja meča, Argentinac je postigao i treći gol, a potom u 93. minutu meča Mesi je upisao i asistenciju, a konačan rezultat postiže Luis Suarez - 2:4.