Milivojević i Palas odrali "lisice": GOL SRBINA

Autor: Informer.rs

23.02.2019

19:46

Lakše nego što se očekivalo, fudbaleri Kristal Palasa slavili su na gostovanju Lesteru 4:1 u poslednjem meču subotnjeg programa 27. kola Premijer lige, a u listu strelaca kod pobednika upisao se srpski vezista Luka Milivojević.

FK Kristal Palas

Milivojević je golom sa penala u 81. minutu postigao treći gol na meču za Kristal Palas, a prethodno je tim iz predgrađa Londona poveo preko novajlije Mičua Batšuaja u 40. minutu, Evans je doneo izjednačenje Lesteru u 64, a Zaha ponovo vratio prednost u 70. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade i potvrdio pobedu.

Palas je ovom pobedom stigao na dva boda zaostataka na tabeli u odnosu na Lester, koji je ostao na 12. mestu Premijer lige.