Da je bilo golova koliko povreda, o meču Junajteda i Liverpula bi se pričalo: Ovako "krompir"

Autor: Republika

24.02.2019

16:01

Najveći utakmica engleskog fudbala ostaće upamćen po svemu drugo osim po golovima...

RepublikaFoto: TAnjug/AP
Treneri, Ole Gunar Solskjer i Jirgen Klop

Kada igraju ove dve ekipe, svet staje na 90 minuta ali ovog popodneva nismo videli ništa vredno prepričavanja.

Prvo poluvreme je obilovalo povredama, Ole Gunar Solskjer je morao da načini sve tri izmene  a najgore je prošao Džesi Lingard koji je ušao umesto Huana Mate, pa onda napustio teren posle 20 minuta.

Utakmicu je propustio i Nemanja Matić, srpski fudbaler se povredio na jučerašnjem treningu.

U drugom poluvremenu nismo videli preterano mnogo šansi, Kris Smoling je imao šansu da zatrese mrežu u devedesetom minutu ali je ostao "kratak" za par koraka.

U drugoj utakmici Premijer lige ovog nedeljnog popodneva, Arsenal je savladao Sautempton rezultatom 2:0 golovima Lakazeta i Miktarijana.