Jurnjava za Sitijem se nastavlja, Alison primio gol iz kornera!

10.03.2019

14:15

Fudbaleri Liverpula su u 30. kolu engleske Premijer savladali ekipu Barnlija rezultatom 4:2 u jako uzbudljivom meču, iako rezultat ne kaže tako.

Liverpul bolji od Barnlija

Hladan tuš pogodio je fudbalere Liverpula već u šestom minutu kada je Ešli Vestvud zatresao mrežu i doveo Barnli do vođstva od 1:0 golom iz kornera, a golman Liverpula, Alison, smatrao je da je bio fauliran u ovoj situaciji.

Roberto Firmino je iz neposredne blizine uspeo da zatrese mrežu i izjednači rezultat. Posle pola sata fudbala, Sadio Mane sa našao u izglednoj prilici u šesnaestercu Barnlija i bez većih problema savladao Hitona.

Firmino je još jedno zatresao mrežu Barnlija posle odbitka Salahovog šuta koji je bio pomalo sebičan.

Liverpul je zadržao prednost iako je Gudmundson u 91. minutu utakmice uspeo da smanji rezultat na 3:2, a konačnih 4:2 postavio je Sadio Mane samo dva minuta kasnije.

Mančester siti sada "beži" Liverpulu samo jedan bod, a do kraja sezone ostalo je još osam kola.