Mitrović gledao sa tribina novi poraz Fulama, Siti rutinski slavio na "Krejven Kotidžu"!

30.03.2019

14:25

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Fulam sa 2:0 na gostovanju u okviru 32. kola Premijer lige.

Detalj sa meča Fulam - Mančester Siti

Srpski reprezentativac se nije oporavio od povrede zbog koje je preskočio susret reprezentacije sa Nemačkom, protiv Portugala je rizikovao, ali videćemo u narednom periodu da li je previše.

Bez Mitrovića bilo je jasno da su šanse za čudo male, Siti je rutinski odradio posao na stadionu Fulama.

Bez mnogo problema ekipa Pepa Gvardiole je slavila. U prvom poluvremenu strelci su bili Bernardo Silva i Kun Aguero. Sjajni Argentinac je ujedno bio i asistent kod prvog gola gostiju.

Ipak, Problem za "građane" predstavlja povreda koju je Aguero zaradio u drugom poluvremenu. Umesto njega u igru je ušao Žesus.