Napolitanci posramili Romu usred Rima!

31.03.2019

15:03

Ponizili su Napolitanci Romu u Rimu, u derbi meču 29.kola italijanske Serije A. Rezultat je bio 1:4.

FK Napoli

Aleksandar Kolarov se našao u startnoj postavi "vučice", ali ekipa Karla Anćelotija je bila neumoljiva na ovom susretu.

Milik je već u drugom minutu doneo prednost gostujućoj ekipi. Do kraja prvog poluvremena Peroti je sa penala doneo izjednačenje, i nije delovalo da će Olsen u drugom delu igre još tri puta morati da vadi loptu iz mreže.

Sve je stalo u  pet minuta.

U 50. minutu Mertens vraća prednost Napoliju, da bi Verdi pogodio u 55. minutu meča.

Pobedu gostiju potvrdio je u 81. minutu meča Jonsen.

U terminu od 15 časova, u Italiji su se sastali još Fiorentina i Torino, koji su remizirali 1:1. Simeone je u sedmom minutu doneo prednost domaćinu da bi ve u 34. minutu meča Baseli izjednačio, i postavio konačan ishod.

Frosinone je poražen na domaćem terenu od Spala. Jedini strelac bio je Vicali.