Atletiko minimalcem savladao Valjadolid i odložio Barsinu titulu za veče!

Autor: Sportklub, Republika

27.04.2019

17:07

Fudbaleri Atletiko Madrida uz dosta muke savladali su Valjadolid na "Vanda Metropolitanu" sa 1:0 i tako barem na nekoliko sati odložili titulu Barselone.

Antoan Grizman

Minialnim rezultatom Atletiko Madrid upisao je 22. pobedu u sezoni i savladao Valjadolid pred svojim navijačima.

Duel je rešen autogolom Žoakina Fernandeza u 66. minutu susreta kao poklon za Ateletikov 108. rođendan i 49. Dijega Simeonea.

Igrao se 88. minut kada je Valjadolid oštećen za penal. Santijago Arijas je igrao rukom, ali nakon pregledavanja snimka sudija je odlučio da ne dosudi penal za goste tako da se rezultat nije menjao.