Fiorentina slavi Dušana Vlahovića!

01.05.2019

14:25

Fudbaleri Fiorentine mlađi od 19 godina dočekali su vršnjake iz Rome u okviru 26. kola Primavere 1. Meč je okončan podelom bodova i rezultatom 2:2, najviše zaslugom bivšeg napadača Partizana Dušana Vlahovića.

RepublikaFoto: Public/ Srđan Stevanovic
Dušan Vlahović

Rimljani su poveli preko Kanđiana u četvrtom minutu, da bi isti fudbaler samo 15 minuta kasnije duplirao prednost "vučice".

Ipak, u 24. minutu gosti ostaju sa igračem manje, drugi žuti karton zaradio je Karnjeluti.

"Viola" do koristi već u 34. minutu, kada je Vlahović pogodio mrežu Rome nakon centaršuta Melija.

Koji minut kasnije, lepa akcija Fiorentine, lopta dolazi do Vlahovića, koji uspeva da postigne i drugi pogodak na utakmici.

Do kraja nije bilo promene rezultata, te je tako mladi Vlahović doneo bod ekipi iz Firence.

Sa ova dva gola bivši napadač Partizana došao je do ukupno 11 pogodaka u Primaveri 1, što je dovoljno za deobu četvrtog mesta na listi najboljih strelaca Primavere.