Sezona za zaborav: Real porazom završio Primeru!

19.05.2019

12:11

Fudbaleri Betisa slavili su na gostovanju Realu 2:0 u poslednjem 38. kolu španske Primere i zadali Madriđanima završni udarac u sezoni koju će "kraljevići" gledati što pre da zaborave

Zinedin Zidan

Real je još pre meča ima sigurnu treću poziciju tako da je potpuno bezambiciozno ušao u meč, što se odrazilo i na krajnji rezultat meča koji je rutinski dobio tim iz Sevilje.

Nakon što je prvo poluvreme završeno bez golo, mrežu Kejlora Navasa zatresao je Betisom napadač Loren u 61, minutu, a konačan rezultat uspostavio je Hese Rodrigez pogotokom u 75. minutu.

Betis je bez obzira na ovu pobedu još ranije izgubio priliku da naredne sezone učestvuje u nekom od evropskih takmičenja, dok će Real morati na leto da uradio detaljnu rekonstrukciju tima, ukoliko želi da im se dogodine u ovo vreme ne ponavljaju ovakve stvari.