"Krivac" penala u neverici: Povlačio sa nogu...

07.08.2019

07:20

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno protiv ekipe Kopenhagena (1:1), gosti su postigli gol iz penala koji je "skrivio" Dušan Jovančić.

Dušan Jovančić

- Mislim da smo u prvom poluvremenu bili mnogo bolji protivnik i da smo zaslužili to vođstvo od 1:0. U drugom poluvremenu smo se dobro branili, koliko se sećam, nisu napravili nijednu šansu. Posle je došao taj penal, krivo mi je, imali smo 1:0 i veliku šansu za prolaz, ali 1:1 je aktivan rezultat tako da se ne predajemo - rekao je Jovančić.

Vezista se osvrnuo na penal koji je skrivio u 82. minutu.

- Ne znam šta da kažem, nisam pogledao snimak... Povlačio sam nogu, iskreno ne znam šta bih rekao.

Miloš Degenek tvrdi da se igrač rivala bacio.