(VIDEO) Barsa torpedovala Juventus, silni PSŽ i Čelsi

Autor: Republika

12.09.2017

21:20

Fudbaleri Barselone razbili su Juventus u derbi susretu prvog kola Lige šampiona rezultatom 3:0! Roma i Atletiko su odigrali samo 0:0, dok je Čelsi torpedovao nemoćni Karabag sa ubedljivih 6:0.

Slavlje fudbalera Barselone

U prvom poluvremenu na "Kamp Nou" videli smo ujednačenu borbu između španskog i italijanskog velikana. 'Stara dama' se držala sve do kraja prvog poluvremena, kada je u sudijskoj nadoknadi Lionel Mesi na asistenciju Luisa Suaresa postigao pogodak i tako prvi put savladao Đaunliđija Bufona.

PSŽ i Čelsi su lagano prošli prve prepreke, pošto su torpedovali Seltik sa pet, odnosno Karabag sa šest komada.

Roma i Atletiko su odigrali neočekivano dosadan meč na "Olimpiku" koji se završio bez golova, a čini se da ni jedni, ni drugi neće biti preterano nezadovoljni remijem na otvaranju Lige šampiona.

GRUPA  A

MANČESTER JUNAJTED - BAZEL 3:0 (Felaini 35, Lukaku 53, Rašford 84)

BENFIKA - CSKA MOSKVA  (Seferović 51 - Vitinjo 63p, Žamaljetdinov 71)

GRUPA  B

SELTIK - PSŽ 0:5 (Nejmar 19, Mbape 34, Kavani 40p, 80, Lustig 83 ag)

BAJERN - ANDERLEHT 3:0  (Levandovski 13 (p), Alkantara 65, Kimih 90+1)

b

GRUPA  C

ČELSI - KARABAG 6:0 (Pedro 5, Zapakosta 30, Aspilikueta 56, Bakajoko 71, Batšuaji 76, Medvedev 82ag)

ROMA - ATLETIKO MADRID 0:0

GRUPA  D

BARSELONA - JUVENTUS 3:0 (Mesi 45, 69, Rakitić 56)

OLIMPIJAKOS - SPORTING 2:3 (Pardo 90, 90+2 - Dumbija 2, Martins 23, Fernandes 43)