Bruka i sramota Totenhema!

25.08.2019

17:39

Fudbaleri Totenhema izgubili su pred domaćom publikom od Njukasla 1:0, u trećem kolu Premijer lige.

Detalj sa meča Totenhem vs. Njukasl

Izabranici Maurisija Poketina odigrali razočaravajuću partiju i doživeli su prvi poraz u sezoni, i to od ekipa koja je bila bez boda u dosadašnjem delu šampionata.

Mnogi Njukaslu predviđaju borbu za opstanak, međutim ovaj trijumf će im dosta značiti za nastavak takmičarske godine.

"Svrake" su do gola prednosti došli u 27. minutu, kada je Atsu asistirao Žoelintonu, a ovaj savladao Uga Ljorisa.

Za devedeset minuta Totenhem je uspeo da uputi samo jedan šut u okvir gola, a ukupno sedam ka mreži Dubravke.

Potpuno razočaravajuća utakmica za "pevce", koji se sada nalaze na sedmom mestu sa četiri boda.

Totenhem u narednom kolu gostuje Arsenalu, dok Njukasl čeka Votford.

Nerešeno u trećem kolu odigrali su Burnlija i Vulvsi. Gosti su došli do gola prednosti preko Barnsa, a bod Vulverhemptonu doneo je Raul Himenes iz penala u 95. minutu.

Burnli iz tri odigrana meča ima četiri boda, dok Vulvsi imaju tri.

U narednom kolu Burnli će imati težak posao protiv Liverpula, dok Vulverhempton gostuje Evertonu.