(VIDEO) Fantastičan derbi Italije: Juve vodio 3:0, Napoli se vratio u život, ali tri boda ostaju u Torinu!

31.08.2019

21:02

Desio se pravi šok u drugom kolu Serije A, gde je Juventus dočekao Napoli, iako je ekipa Maurisija Sarija imala pobedu u šaci, "azuri" su uspeli da se vrate u igru, ali ipak u samoj završnici meča "stara dama" je uspela da savlada protivnike i slavi sa 4:3.

Fudbaleri Juventusa

Juventus je u prvih 20 minuta postigao dva gola, Danilo i Iguain su doneli radost domaćem timu, koji je dominirao nad "Napolitancima", koji bukvalno nisu znali gde udaraju.

U drugom poluvremenu Kristijano Ronaldo je postigao treći pogodak za "staru damu". Tada se već sve činilo gotovo.

Ipak, Napoli je u 66. minutu golom Manolasa ublažio prednost ekipe iz Torina, da bi dva minuta kasnije Lozano smanjio rezultat na 3:2. U 81. minutu Đovani Di Lorenco je priredio pravi šok trećim golom.

Kada je sve mirisalo na remi, desio se opet preokret, pred sam sudijski zvižduk, Napoli je sam sebi zapečatio sudbinu autogolom Kulibalija.