Real gazio Levante, pa umalo ostao bez pobede!

14.09.2019

13:06

Fudbaleri Real Madrida savladali su Levante sa 3:2 u okviru četvrtog kola Primere.

Fudbaleri Reala

Ekipa Zinedina Zidana tako je stigla do drugog trijumfa u sezoni.

Činilo se da će Real pregaziti Levante, pošto su u razmaku od 25. do 40. minuta postigli tri gola i stekli veliku prednost od 3:0.

Karim Benzema je bio strelac prva dva gola, a posle njega upisao se i Kazemiro. Ipak, Levante se nije predavao.

Borha Majoral je odmah na startu drugog poluvremena smanjio na 3:1, da bi onda i Melero u 75. minutu savladao Kurtou i tako ovaj meč uveo u neizvesnu završnicu.

Do kraja meča Levante je mogao i do izjednačenja, ali je Majoralov udarac glavom u nadoknadi odbranio belgijski čuvar mreže.

Srpski napadač Luka Jović odigrao je desetak minuta, pošto je šansu dobio tek u 83. minutu i to umesto Karima Benzeme.