25.09.2019

19:18

Fudbaleri Rome doživeli su prvi poraz u sezoni. U Rimu je slavila Atalanta.

Fudbaleri Atalante

Fudbaleri Atalante slavili su na gostovanju Romi i do pobede su došli rezultatom 2:0.

Romi je ovo prvi poraz u sezoni nakon dva remija i dve pobede, dok je Atalanta upisala treću pobedu i sada ima 10 bodova, dva više od Vučice.

Pobedu su gostima doneli Duvan Zapata i Marten de Ron golovima u 71. i 90. minutu. De Ron je u mrežu skrenuo loptu koja se odbila nakon pokušaja Marija Pašalića nakon slobodnog udarca.

Prva je u ovom meču pripretila Roma preko Edina Džeka u 35. minutu, a u 59. je neprecizan bio Nikolo Zaniolo, ali su obe šanse ostale bez realizacije.

Nije Roma mnogo toga pokazala u nastavku dok je Atalanta dve od tri prilike koje je imala pretvorila u golove.