Espanjol nastavio da tone!

29.09.2019

12:39

U prvom meču nedeljnog programa sedmog kola španske La Lige Valjadolid je u Barseloni bio bolji od Espanjola sa 2:0 (1:0) i tako produžio očajnu sezonu plavo-belih na startu sezone.

Fudbaleri Espanjola nikako da prekinu lošu seriju

Gosti su poveli u 25. minutu iz penala, a uspešno ga je izveo Mićel. U drugom poluvremenu viđen je i pšoništen gol Valjadolidu zbog ofsajd-pozicije Hoakina.

U 65. minutu domaći su ostali sa desetoricom na terenu, pošto je crveni karton dobio Kalero, nekadašnji igrač Valjadolida. Sudijska nadoknada vremena donela je i konačan rezultat kada je lep gol posle asistencije Turčina Enesa Unala postigao vezista Oskar Plano. Igrao se 90+4. minut.