(VIDEO) Potop Totenhema: Jeziva povreda Ljorisa i tri komada u mreži prošlogodišnjeg finaliste LŠ!

05.10.2019

13:31

Fudbaleri Brajtona slavili su na svom stadionu protiv Totenhema u osmom kolu Premijer lige sa ubedljivih 3:0 (2:0).

Ugo Ljoris

Domaćin je poveo već u trećem minutu, Ljoris ispušta loptu na gol liniji nakon jednog centaršuta, poklanja je Mopeju koji taj poklon koristi.

Francuski golman se tom prilikom i ozbiljno povredio, pao je na ruku i po svemu sudeći je polomio, dobio je kiseonik i na nosilima napustio teren, Gazaniga je morao među stative.

Pogledajte jezivu povredu golmana Totenhema.

I Argentinac je ubrzo morao da vadi loptu iz mreže, igrao se 32. minut kada je Konoli duplirao prednost domaćina.

Nastavili su sa dobrim napadima "galebovi", Totenhem je prilično jalovo pokušavao na drugoj strani, do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

U 65. minut, mladi Konoli postiže drugi gol na utakmici za 3:0, jasno je bilo ko će osvojiti tri boda na ovom susretu, bilo je samo pitanje koji će biti krajnji rezultata.

Veliki trijumf za Brajton koji je sada na 12. mestu na tabeli sa devet bodova, dok je Totenhem šesti sa dva boda više.