Liverpul slavi Adamu Traorea! Španac sa dva gola srušio Siti, Liverpul nikad bliži tituli!

06.10.2019

15:01

Mančester siti je poražen od Vulverhemptona sa 2:0 na svom terenu u meču koji bi mogao mnogo toga da odluči u ovogodišnjoj borbi za titulu.

Veliko slavlje Vulvsa!

Iako je bio bolji tim Mančester siti nije uspeo da realizuje svoje šanse, pa je tako gol Adame Traorea u u 80. minutu na asistenciju Raula Himeneza doneo prednost gostima. Tačku na ovaj meč je u 94. minutu stavio

U drugim mečevima odigranim u ovom terminu Čelsi je bio ubedljiv protiv Sautemptona rezultatom 4:1.  Mladi Tami Abraham i Mejson Mauint su načeli Sautempton golovima u 17. i 24. minutu, a Dani Ings je u 30. minutu smanjio na 2:1.

Do poluvremena Čelsi je postigao još jedan gol preko Kantea, a u samom finišu meča je na 4:1 povisio Miči Batšuaji.

Meč u Londonu igrali su Arsenal i Bornmut, a za pobedu „Tobdžija“ od 1:0 pogodio je štoper David Luiz na asistenciju Nikolasa Pepea.