Atletiko izvukao samo bod na gostovanju Valjadolidu!

06.10.2019

17:01

Real Valjadolid je na stadionu "Hose Zorilja" dočekao madridski Atletiko, a utakmica je okončana bez pobednika i golova 0:0.

Dijego Simeone

Valjadolid je mogao do pobede, imao je penal u prvom poluvremenu, Ramirez je promašio, pa je tako do kraja utakmice ostalo 0:0.

Igrao se 33. minut kada su fudbaleri Valjadolida tražili penal, sudija se nije oglasio, ali je dobio informaciju iz VAR sobe da se snimak uzme u razmatranje. Nakon intervencije je ipak odlučio da pokaže na tačku.

Odgovornost je preuzeo Sandro Ramirez, ali je bivši igrač Barselone poslao loptu preko gola "jorgandžija", te nije bilo promene rezultata.

Najbolju šansu na utakmici imao je u 82. minutu Anhel Korea, ali je lopta nakon udarca Argentinca pogodila stativu, pa do kraja meča nije bilo promene rezultata.