Dibala izvukao Juventus, PSŽ i Siti iskalili bes!

22.10.2019

21:15 >> 21:20

Juventus je izbegao šokantan poraz u trećem kolu Lige Šampiona, pošto je golovima Paula Dibale u finišu preokrenuo protiv Lokomotive i slavio sa 2:1. Ubedljive trijumfe ostvarili su Mančester Siti i PSŽ.

Paulo Dibala

Lokomotiva je bila na putu da napravi čudo i salvada Juventus u Torinu, pošto je vodila od 30. minuta golom Alekseja Mirančuka.

Ipak, Dibala je u prvo u 77, a potom i u 80. minutu pogodio za trijumf Stare Dame, koja se tako izjednačila po broju bodova sa Leverkuzenom (7).

PSŽ je bio ubedljiv na gostovanju Brižu, Kilijan Mbape je upisao het-trik, Mauro Ikardi dao dva gola za konačnih 5:0.

Jedan pogodak bio je dovoljan Realu da slavi u Istanbulu protiv Galatasaraja, postigao ga je Toni Kros u 18. minutu.

Još jedan igrač koji je stigao do het-trika ove večeri je Rahim Sterling, na meču Mančester Siti - Atalanta 5:1.

Gosti su uspeli da povedu golom Malinovskog iz penala, ali su Aguero sa dva i Sterling sa tri gola obezbedili novi trujumf šampionu Engleske.