Parma pomogla Juventusu, Interu samo bod!

26.10.2019

18:21

Fudbaleri Intera i Parme remizirali su u meču devetog kola Serije A rezultatom 2:2.

Romelu Lukaku i Antonio Konte

U veoma uzbudljivom meču na stadionu Đuzepe Meaca do vođstva je stigao je Inter u 23. minutu golom Kandreve.

Gosti su pre odlaska na pauzu uspeli da preokrenu, a mrežu Intera zatresli su Karamo u 26. i Gervinjo u 30. minutu.

Izjednačenje Interu doneo je Romelu Lukaku u 51. minutu, a u asistente se upisao Kandreva.

Inter je tako zabeležio prvi remi u sezoni i trenutno se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 22 boda, jednim manje od lidera Juventusa. Parma je sedmom mestu sa 13 bodova.