(VIDEO) Javor tražio penal, otpisani spasio Zvezdi bod!

10.11.2019

15:25

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Javorom 1:1 u 17. kolu Linglong Superlige Srbije na gostovanju u Ivanjici.

Da li je zaslužio da se vrati u prvi tim?

Bivši igrač Crvvene zvezde Nikola Petković doveo je Ivanjičame u vođstvo 1:0 u 35. minutu, a pre tog gola fudbaleri Javora su tražili penal u 10. minutu. Bilo je kontakta u šesnaestercu Zvezde, ali je sudija procenio da to nije bilo dovoljno za najstrožu kaznu.

Mučio se šampion Srbije na teškom gostovanju u Ivanjici, ali je posle sjajne timske akcije u 87. minutu povratnik u tim Milan Jevtović uspeo da izjednači.

Pokušala je Crvena zvezda u finišu i sa korpulentnim Nemanjom Milunovićem u špicu, ali to nije urodilo plodom i na kraju je bod ostao u Ivanjici.