Mesi promašio penal, pa srušio Brazil, Žesus baš ne zna sa bele tačke!

15.11.2019

20:26

Reprezentacija Argentine pobedila je selekciju Brazila rezultatom 1:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Rijadu.

Leo Mesi

Jedini gol postigao je Lionelo Mesi u 13. minutu i to nakon što mu se lopta posle promašenog jedanaesterca vratila u posed. Napadač Barselone je iznudio najstrožu kaznu za svoj tim.

Inače, utakmicu u Saudijskoj Arabiji obeležila su dva promašena penala jer na drugoj strani Gabrijel Žesus u 10. minutu nije realizovao najstrožu kaznu.

Brazil je imao više loptu u posebu (65-35%), ali su Gaučosi bili mnogo konkretnijni i opasniji. Argentinci su upustili osam udaraca u okvir gola, u odnosu na samo jedan protivnika.

Oba tima su na teren istrčala u izuzetno jakim postavama, međutim, kako je vreme selektori su izvršili brojne izmene pa je tako i kvalitet fudbala opao.