(VIDEO) Braća Azar držali čas fudbala Rusima, Vels slavio i zadržao nadu za EP!

16.11.2019

19:24

U derbiju grupe I kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, Belgija je u gostima bila bolja od selekcije Rusija sa 4:1.

Magičan fudbal Belgijanaca

"Đavoli" igraju dobar fudbal, ovoga puta razbili su "baćuške". U derbiju grupe, braća Torgan i Eden Azar bili su više nego raspoloženi.

Torgan je iskoristio asistenciju fudbalera Reala za 1:0, a onda je i sam Eden dva puta pogađao mrežu. Četvrti gol postigao je Lukaku, dok je počasni gol za domaće postigao Džikija.

Slovenija je bila bolja od Letonije na svom terenu i to posle autogola Tarasova, dok je Škotska slavila protiv Kipra u gostima sa 2:1.

Ovo je bila deveta pobeda Belgijanaca u isto toliko mečeva, a priliku da odu na savršenih 10/10 imaće u poslednjem kolu kada dočekuju Kipar.

Vels je zadržao nadu za plasmanom na EP pobedom nad Azerbejdžanom na gostovanju rezultatom 2:0.

Velšani su dominirali tokom cele utakmice, a pitanje pobednika su rešili u prvom poluvremenu.

Poveli su golom Mura u 10. minutu, a u 34. na 0:2 povisio je Hari Vilson posle asistencije Danijela Džejmsa.