(VIDEO) GRADSKI DERBI PRIPAO "STAROJ DAMI": Pjanić i Dibala razbili Mihin Torino!

23.09.2017

21:14

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Torino 4:0 u meču 6. kola italijanske Serije A.

Pjanić slavi sa saigračima

Juventus je do prednosti stigao u 16. minutu pogotkom Paula Dibale i to na asistenciju Miralema Pjanića. Torino je potom u 24. minutu ostao sa igračem manje, pošto je isključen Daniele Baselji. On je za 14 minuta dobio dva žuta kartona.

Juventus je potom sa igračem više zaigrao angažovanije i već u 40. minutu bilo je 2:0, a u strelce se upisao Pjanić. On je u 57. minutu upisao još jednu asistenciju, a ovaj put gol je postigao Aleks Sandro. Konačan rezultat postavio je Dibala u 90. minutu.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić odigrao je ceo meč za Torino, a dobio je žuti karton u 39. minutu zbog nesportskog ponašanja. Ekipu Torina sa klupe predvodi srpski stručnjak Siniša Mihajlović.

Napoli je ranije danas u gostima pobedio SPAL 3:2, dok je Roma bila bolja od Udinezea 3:1.

Juventus i Napoli dele prvo mesto na tabeli sa po 18 bodova.