Sudija je mogao da svira kraj posle prvog poluvremena na "San Siru"!

19:03

Fudbaleri Milana su remizirali sa Napolijem 1:1 u okviru 13. kola Serije A.

Detalj sa meča Milan - Napoli

Prvo poluvreme bilo je mnogo sadržajnije i zanimljivije.

Napoli je poveo u 24. minutu, kada je Insinje sa ivice kaznenog prostora odlično šutirao, lopta se od prečke odbila do Lozana, koji na najbolji način završava ovu akciju, Donaruma je bio nemoćan - 0:1.

Nije se duo čekalo na odgovor ''rosonera'', svega pet minuta, a onda je Bonaventura sa oko 17 metara, iz ''kapice'' šesnaesterca, poslao neodbranjiv udarac u mrežu Napolija 1:1.

U nastavku, nešto mirnija igra, Milan je uglavnom imao inicijativu, a na ulasku u finiš gosti vrše nešto jači pritisak, Alan je imao najbolju priliku da u tom periodu reši meč, ali je Donaruma opet bio na pravom mestu.

Napadač Milana Kšištof Pjontek je u drugom poluvremenu zvižducima ispraćen sa terena, posle još jedne neefikasne utakmice.