Poniženje na Marakani: 6:0 za Bajern, četiri gola Levandovskog i najgore veče Zvezde u istoriji!

26.11.2019

22:00 >> 21:58

Fudbaleri Bajerna savladali su Crvenu zvezdu 6:0 na gostovanju u Beogradu, uz četiri gola Roberta Levandovskog. Ovo je najubedljiviji poraz Crvene zvezde na svom stadionu u istoriji.

Bajern je razmontirao Zvezdu

Crvena zvezda je jako loše ušla u ovaj meč i jedva da je izašla iz svojih 16 metara u prvih 15-ak minuta meča, Potom je Leon Gorecka udarcem glavom doneo prednost Bavarcima i tako otvorio Zvezdinu odbranu.

U nastavku prvog poluvremena Bajern je nastavio da dominira, a jedan gol je i posle intervencije VAR-a poništen. Drugo poluvreme je startovalo sa dve dobre šanse za Zvezdu, a onda je Miloš Degenek napravio penal.

Levadovski je postigao gol za 2:0, a onda su usledila njegova četiri pogotka! Na kraju je Korentan Toliso zaključio ovu utakmicu sa golom za 6:0 i za najubedljivji poraz na Marakani u istoriji kluba,

TOK MEČA:

89. minut: Ovo je već srmaota, gubi se lopta na sredini i Korentan Toliso postiže pogodak za 6:0.

87. minut Dobar pas Ričmonda Boaćija, ali nikoga na stadionu ne čudi što je Mirko Ivanić upropastio ovu šansu.

84. minut: Kakva prilika za Bajern! Mirko Ivanić je poklonio loptu na sredini, Alkantara se našao 1 na 1 sa Borjanom, ali je golman Zvezde ovo odbranio.

68. minut: Dupli pas sa Perišićem i Robert Levandovski kompletira petardu Bajerna! Njegov četvrti gol.

64. minut: Het-trik Roberta Levandovskog! Centaršut Benžamana Pavara, a onda je potpuno sam Levandovski i sa tri metra sprema loptu u mrežu.

60. minut: Sa nekoliko metara Levandovski gura loptu u gol i sada je 3:0. Milunović je kasnio, nije uspela ofsajd zamka i lak posao je ovo bio za Poljaka.

57. minut: Izbio je Aleksa Vukanović 1 na 1 sa bekom Bajerna, šutirao je, ali je lopta otišla daleko od gola.

55. minut: Šutirao je Ričmond Boaći, ali je izblokiran! I pored primljenog gola, mnogo bolje izgleda Zvezda u drugom poluvremenu.

53. minut;: Prilikom jedne rutinske intervencije igrao je rukom Miloš Degenek. Penal je pretvorio u gol Levandovski.

51. minut: Povratna lopta za Gorecku, a Borjan to dobro brani.

47. minut: Idemo! Napala je Zvezda, loš pas Rodića do Vukanovića, da ga je krilni fudbaler stigao bilo bi problema za Bajern.

46, minut: Počelo je drugo poluvreme. Odmah šansa za Crvenu zvezdu! Mateo Garsija je bio u naletu, ali je Nojer pokupio tu loptu.

45. minut: Bajern je bio surovo dominantan u prvom poluvremenu. Crvena zvezda nije imala nijednu šansu, Bajern - 14 šuteva i 6 u okvir gola, Zvezda bez šuta.

40. minut: Levandovski za 2:0, sjajna akcija je krunisana golom, ali VAR je poništio gol jer je u ovoj akciji Korentan Toliso igrao rukom!

39. minut: Solidan centaršut Rodića, ali štoperi Bajerna to čiste iz svojih 16 metara.

30. minut: Prvi korner za Crvenu zvezdu, ali bez opasnosti za Marka Marina,

20. minut: Vrlo opasan udarac Havija Martineza sa dvadesetak metara iz slobodnog udarca, ali Borjan i ovo brani.

17. minut: Odbranila se Zvezda, ali je lopta pala na nogu Korentanu Tolisou. Šutirao je, a paradom je Borjan spasao svoj gol.

14. minut Gorecka daje gol! Sjajno centrira Filipe Kutinjo, a visokim skokom Gorecka je došao do prilike za šut. Potom je veoma precizno poslao loptu iza Milana Borjana.

12. minut: Olako gubi loptu Garsija, Levandovski šutira sa 20 metara, ali Borjan branI!

10. minut: Kutinjo je prvobitno bio u šansi, ali je previše komplikovao i upropastio šansu za svoj tim.

7. minut: Levandovski koristi loptu koja je prošla Degeneku ispod noge, ima 1 na 1 sa Borjanom, ali srećom šutira pored gola!

7. minut: Nemanja Milunović u skoku je udario Roberta Levandovskog i dobio je prvi žuti karton na meču.

6. minut: Korentan Toliso dodaje loptu u sredinu, a onda lopta ide ka Robertu Levandovskom koji jako loše šutira sa desetak metara udaljenosti od Borjana.

3, minut: Prvi korner za Bavarce, ali posle početne zbunjenosti fudbaleri Zvezde izbacuju loptu iz svojih 16 metara.

1. minut: Meč je počeo, Bajern je prvi napao, a odmah je Zvezda oduzela tu loptu.

20.00 Sastavi timova.

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić - Kanjas, Petrović - Vukanović, Marin, Garsija - Boaći.

Bajern: Nojer - Pavar, Boateng, Martinez, Dejvis - Toliso, Gorecka, Tijago - Koman, Kutinjo - Levandovski.