Srbinu pošlo za rukom što nikome nije: Maksimović dobio crveni karton na zagrevanju!

07.12.2019

19:20

Fudbaleri Napolija i Udinezea su odigrali nerešeno 1:1 u 15. kolu Serije A. Ipak, u centru pažnje je srpski reprezentativac Nikola Maksimović, koji je zaradio crveni karton.

Nikola Maksimović

Domaćin je poveo u 32. minutu preko Lazanje, da bi u 69. minutu Zjelinski poravnao rezultat.

Maksimović nije bio na terenu, već sa strane, zagrevao se sa ostalim saigračima sa klupe u finišu utakmice.

Suprotstavio se linijskom arbitru nakon jedne odluke, pa je od sudije Marijanija dobio žuti karton.

Ipak, to nije bio jasan znak srpskom fudbaleru da odustane, vratio se do linijskog sudije, šapnuo mu nešto, samo da bi glavni arbitar Marijani ponovo dotrčao i ovoga puta bivšem štoperu Zvezde pokazao crveni karton i put u svlačionicu.