(VIDEO) Real konačno pokorio Dortmund, Kejn i Ben Jeder upisali het-trikove!

26.09.2017

18:30 >> 20:38

Fudbaleri madridskog Reala uspeli su da iz sedmog pokušaja napuste Dortmund pevajući - 1:3. Nakon tri poraza i tri remija, "kraljevski klub" je slavio na gostovanju protiv Borusije, a junaci trijumfa bili su Ronaldo sa dva pogotka i Velšanin Geret Bejl sa golom i asistencijom. Počasni pogodak za "milionere" delo je Obamejana.

Detalj sa duela u Dortmundu

Pored duela u Dortmundu koji je obilovao sa pregršt sjajnih poteza i propuštenih prilika na obe strane, veče u Ligi šampiona su obeležili i sjajni Hari Kejn iz Totenhema, odnosno Visam Ben Jeder, špic Sevilje.

Njih dvojica su u pobedama nad Apoelom i Mariborom od po 3:0 postigli sve golove i tako bili glavni i odgovorni za pobede njihovih klubova.

Spartak je uspeo da pred svojim navijačima u Moskvi otkine bod Liverpulu. Domaćini su poveli golom Fernanda u 23. minutu prelepim golom iz slobodnog udarca, ali je već u 31. minutu Mane izjednačio.

Napoli je pred svojim fanovima rutinski savladao holandskog prvaka Fejenord 3:1, a većih problema nije imao ni Bešiktaš protiv Lajpciga - 2:0. Zanimljivo je da je meč u Istanbul prekinut oko 60. minuta na na nekoliko minuta zbog nestanka struje na stadionu.