Milojević o slučaju "Tomane" - Marin nije bio sposoban da šutira!

11.12.2019

23:03

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u nokaut fazu Lige Evrope pošto su u poslednjem kolu grupe B Lige šampiona poraženi od Olimpijakosa sa minimalnih 1:0 na stadionu "Jorgos Karaiskakis" pred nešto više od trideset hiljada gledalaca. Jedini strelac bio je Jusuf El Arabi u 87. minutu utakmice iz penala kada je savladao ponajboljeg pojedinca u redovima prvaka Srbije, Milana Borjana.

Vladan Milojević

Marin je iznudio penal u prvom poluvremenu, a šutirao je Tomane, koji je iz jedanaesterca pogodio prečku, pri rezultatu 0:0.

- Marin je taj koji odlučuje da li će da šutne, sledeći je Tomane. Marin je procenio da nije u tom trenutku sposoban da šutne, dao je Tomaneu i to je to - rekao je Milojević za televiziju Arena sport.