Makedonsko čudo od deteta obrukalo Gatuza na debiju!

14.12.2019

19:37

Đenaro Gatuzo je zamenio Karla Anćelotija na klupi Napolija ali nije debitovao sjajno. Njegova ekipa je poražena na svom terenu od Parme 2:1.

Nije bajno krenulo

Na samom startu meča mladi reprezentativac Švedske makedonskog porekla Dejan Kuluševski postigao je gol. U četvrtom minutu ovaj 19-godišnjak doneo je prednost svom timu.

Napadao je Napoli i ređao šanse, čak je sudija u poslednjim sekundama prvog poluvremena dosudio penal za tim Đenara Gatuza, ali je na kraju ta odluka promenjana.

Izjednačio je Arkadiuš Milik u 64. minutu, a kada je delovalo da će se ova utakmica završiti remijem mladi Kuluševski je sjajno asistirao za Žervinja koji je u 91. minutu postigao gol za pobedu Parme.