Rems slavi Srbina: Rajković odbranio penal, Radonjić nije uspeo da nastavi niz!

21.12.2019

21:56

Predrag Rajković, srpski golman koji brani boje Remsa, pružio je još jednu odličnu partiju u francuskoj Ligi 1. Bivši čuvar mreže Crvene zvezde je u 83. minutu odbranio jedanaesterac Musi Dembeleu, napadaču Liona, pa je meč završen rezultatom 1:1.

Predrag Rajković

Srpski golman nije imao šanse u 9. minutu kada je Tusar ostao sam ispred njega, a izjednačujući gol postigao je Kafaro iz jedanaesterca u 44. minutu.

Ove večeri ceo meč odigrao je i Nemanja Radonjić za svoj Marsej koji je savladao Nim sa 3:1.

Bivši igrač beogradskih večitih, za razliku od nekih prošlih mečeva, nije uspeo da zabeleži pogodak ili asistenciju.

Ubedljive trijumfe ostvarili su i Monako (protiv Lila – 5:1), Pari Sen Žermen (protiv Amijena – 4:1) i Monpelje (protiv Bresta – 4:0).