OD SJAJA DO OČAJA: Poraz Partizana

28.09.2017

18:54 >> 21:05

Pred praznim tribinama u Humskoj, fudbaleri Partizana su poraženi od Dinama iz Kijeva 2:3.

Odličan u porazu Partizana: Vladimir Stojković

Crno-beli su na poluvremenu imali prednost od 2:0. Strelci za ekipu Miroslava Đukića u prvih 45. minuta su bili Ožegović, na asistenciju Tavambe, koji se upisao u strelce u 41. minutu, a ovaj put asistent je bio Suma. Pred sam kraj prog poluvremena, Kadar je mogao da savlada Kovala koji je poslednjim naporom stigao loptu.

Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo ukrajinskoj ekipi.

Golovima Moraješa i Bajalskog, Dinamo je izjednačio do 68. minuta.

Strelac trećeg gola bio je Moraješ u 84.minutu. Treba napomenuti da je I pored tri gola u mreži sjajno branio Vladimir Stojković.

Partizan, 19. oktobra igra protiv Skenderbega, koji je remizirao sa Jang Bojsom.

Tok meča:

90+4: Kraj utakmice 2:3
84. minut: Maraješ u potpunosti preokreće rezultat u korist Dinama
80. minut: Ukrajinci padaju nadomak kaznenog prostora, a sudija po ko zna koji put svira prekršaj. Pivarić je šutirao direktno u gol, a Stojković loptu izbacuje u korner
69. minut: Ožegović umalo da vrati prednost Partizan, šutirao je u bliži ugao, Koval izbija u korner

68. minut: Bajalski postiže izjednačujući pogodak

64. minut: Posle slobodnog udarca nadomak kaznenog prostora, Vida je sjajno skočio i uputio udarac ka golu Partizana, ali je Stojković još jednom fenomenalno intervenisao

53. minut: Moraješ postiže pogodak sa bele tačke. U živom zidu je loptu rukom igrao Ožegović

47. minuit: Janković dobija žuti karton
46. minut: Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
45. minut: Umalo Kadar da savlada svog golmana, ali je Koval svojom brzinom u poslednji čas uspeo da spreči treći pogodak za crno-bele

41. minut: Posle asistencije Tavamba uspeva da se upiše u strelce!!! Suma upisuje asistenciju

34. minut: Tavamba je izdržao duel sa Vidom, podigao glavu i uposlio Ožegovića koji donosi prednost Partizanu
29. minut: Iz slobodnog udarca Suma je "pocepao" živi zid, međutim taj udarac nije bio dovoljno precizan da završi u mreži

24. minut: Gediura se našao oči u oči sa Stojkovićem, koji je hokejaškom intervencijom spasao mrežu Partizana

20. minut: Partizan sve opasniji, posle centaršuta Miletića sa leve strane, Vida interveniše ispred Ožegovića
17. minut: Everton se našao u izglednoj prilici posle prodora Sume. Sjajna intervencija Kovala, na drugoj strani rukavice je zagrejao i Stojković prvom intervencijom
16. minut: Golmani Koval i Stojković za sada nisu morali da intervenišu ni jednom
10. minut: Opipavanje snaga dve ekipe na početku susreta, bez prilika
1. minut: Utakmica je počela