(VIDEO) ŠTA URADI, CRNI OGNJENE: Pogledajte reakciju Tavambe nakon Ožegovićevog igranja rukom

29.09.2017

09:47

Fudbaleri Partizana prokockali su dva gola prednosti na poluvremenu protiv Dinama iz Kijeva, a put ka porazu od 3:2 popločan je nesmotrenim i grupim potezom Ognjena Ožegovića u 54. minutom kada su Ukrajinci dobili penal ni krivi, ni dužni.

RepublikaFoto: youtube.com/PolSportRadio
Tavamba i Ostojić u neverici gledaju ka Ožegoviću

Prilikom slobodnog udarca za goste, napadač Partizana je nepotrebno digao ruku visoko i skrivio penal.

Nakon ove reakcije Tavamba, Ostojić i Miletić su prišli mladom napadaču i u neverici ga gledali, dok je Ožegović pokušavao da se opravda da ga je lopta pogodila u ruku.

Iako je posle meča priznao da ga je lopta zakačila i po ruci, u prvi mah je pokušavao da uveri saigrače da nije kriv.

Reakcija i pogled drugog napadača Partizana, Leandrea Tavambe postali su hit na internetu, pošto kamerunski napadač nije mogao da sakrije razočaranje ovom flagrantnom nepažnjom kolege iz napada.