Rapsodija Sampdorije, Miha poražen u Torinu, Srbima iz Fiorentine dovoljan minimalac za pobedu!

12.01.2020

16:15

U terminu od 15 časova u nedelju popodne su odigrane tri utakmice 19. kola italijanske Serije A.

Pet komada kao od šale...

Fudbaleri Torina savladali su Bolonju kod kuće minimalnim rezultatom.

Jedini pogodak na meču postigao je Berenger u 24. minutu, a ekipa Siniše Mihajlovića do kraja meča nije uspela da izbegne poraz i pored nekoliko veoma izglednih šansi.

Reprezentativac Srbije Saša Lukić odigrao je čitav meč za "bikove", a dobio je i žuti karton.

Sampdorija je u Đenovi ubedljivo slavila protiv Breše, nakon preokreta bilo je 5:1 za ekipu Klaudija Ranijerija.

Gosti su poveli golom Šanselora u 12. minutu, ali je Sampdorija do kraja poluvremena uspela da u potpunosti preokrene rezultat golovima Linetija u 34. i Jankta u trećem minutu nadoknade vremena.

Na 3:1 povisio je Kvaljarela u 69. minutu sa penala, da bi osam minuta kasnije Kaprari povećao prednost svoje ekipe. Konačan rezultat postavio je Kvaljarela u drugom minutu nadoknade vremena.

Fiorentina je golom Pecelje u 82. minutu pobedila SPAL u Firenci.

Nikola Milenković je odigrao čitav meč za "ljubičaste", dok je Dušan Vlahović ušao u igru na početku drugog poluvremena.

Minute u dresu gostiju iz Ferare upisao je još jedan bivši fudbaler Partizana Marko Janković koji je ušao u igru u 86. minutu meča.