(VIDEO) Dibalina škola fudbala, "bjankoneri" ubedljivi protiv Udinezea za četvrtfinale Kupa Italije!

15.01.2020

22:27

Na "Alijanc stadionu" u Torinu ekipa Juventusa je uspela da savlada Udineze sa ubedljivih 4:0.

Paulo Dibala

Domaćin je bio nadmoćan u svakom pogledu, ekipa Juventusa je briljirala od samog starta i bilo je pitanje koliko će golova u mreži Udinezea biti kada sudija odsvira kraj ovog meča.

Prvi je viđen u 16. minutu, tada su Dibala i Iguain razmenili čak 6 pasova, na kraju je Iguain uspeo da savlada gostujućeg golmana za 1:0.

Samo deset minuta kasnije, novi gol u mreži Udinezea, strelac je ovoga puta bio Paulo Dibala iz penala.

Početkom drugog poluvremena u 57. minutu novi gol Paula Dibale koji je danas igrao jednu od najboljih mečeva ove sezone, da bi četiri minuta kasnije Košta iz penala dotukao rivala.

Juventus će u četvrtfinalu dočekati pobednika duela Parme i Rome.