Liverpul rutinski sa Vest Hemom za +19

29.01.2020

22:09

Fudbaleri Liverpula savladali su Vest Hem na gostovanju 2:0 i tako otišli na 19 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Mančester siti,

Salah u akcijama kod oba gola

Tim Jirgena Klopa je dominirao tokom celog meča, a prvi gol je došao u 35. minutu. Sudija Mos je morao da gleda VAR, ali je dosudio penal koji je Mohamed Salah pretvorio u gol.

Sjajni Egipćanin je učestvovao i u akciji za drugi pogodak, pošto je sjajno dodao Aleksu Okslejd-Čembrlenu za pogodak u 52. minutu.

Imao je nekoliko šansi Vest Hem na ovom meču, Aleksander-Arnold je zamalo postigao auto-gol, ali ipak nismo videli gol "Čekićara“.