(VIDEO) Saigrači bojkotuju Jovića?

07.02.2020

10:12

Luka Jovič odigrao je poslednjih 20 minuta u porazu Reala od Sosijedada u četvrtfinalu Kupa kralja rezultatom 4:3.

Luka Jović

Srpski napadač ponovo nije uspeo da se nametne Zinedinu Zidanu, a čini se da mu je ovo bila jedna od najslabijih partija pošto je za 20 minuta imao samo jedan kontakt sa loptom.

Da li je problem u lošoj kretnji i otvaranju srpskog napadača ili ga njegovi saigrači jednostavno bojkotuju ostaje veliko pitanje.

Ubrzo posle utakmice pojavio se snimak na kojem se vidi jedna od takvih situacija, kada je Hames Rodriges mogao Joviću da "gurne" u prazan prostor, ali se Kolumbijac, ipak, odlučio za drugi, ispostaviće se, pogrešan potez i pokušaj pronalaženja Danija Karvahala.