(VIDEO) Ruizova lepotica utišala "grad mode", Napoli na korak do finala Kupa Italije!

12.02.2020

21:51

Ekipa Napolija je nakon prve utakmice na "Đuzepe Meaci" bliža finalu Kupa Italije pošto je savladala danas na stadionu "Đuzepe Meaca" ekipu Intera rezultatom 0:1.

Jedini strelac... Fabijan Ruiz

Dobro je igrala ekipa Napolija večeras, uspeli su da zatvore udarne igle Intera, a imali su i prvu priliku preko Mertensa koji je šutirao preko gola.

Par minuta kasnije imao je Lautaro Martinez šansu, ali je ostalo bez promene rezultata.

Duel iskusnih momaka na terenu... Marcelo Brozović i Dris Mertens

Dobro je u prvom poluvremenu igrao Napoli, bio i više nego ravnopravan rival i stvorio je još jednu šansu preko Zjelinskog, ali nismo videli niti jedan gol.

Jesmo u drugom poluvremenu i to nakon 12 minuta igre.

Fabijan Ruiz je zvezda dana, odigrao je dupli pas sa Di Lorencom, izborio se za udarac nakon što je uspeo da se oslobodi igrača, šutirao na sjajan način i pogodio za 0:1!

Napoli je igrao dobro u odbrani do kraja, napad ih više i nije toliko zanimao jer su imali prednost koju će morati da održe i u revanšu.

Nikola Maksimović danas odličan u odbrani sa Manolasom, odigrao je svih 90 minuta i raduje njegova forma pred duel sa Norveškom.